Главная Инструкции Закупки и Продажи Регистрация Новости Гостевая
Логин/E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Авторизация
Регистрация

Впервые на сайте? Зарегистрируйтесь перейдя по ссылке ниже.

Регистрация
Обучение

Интерактивный электронный курс по использованию Электронной торговой площадки ДТЭК

Пройти курс

Информация о сборе оферт

Наименование сбора оферт ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»
Описание

ЗАПИТ ОФЕРТ

 

1. Замовник: ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» проводить процедуру Запит Оферт, у зв’язку з чим запрошує Вас подати свою Оферту на виконання робіт.

2. Предмет закупівлі: Ремонт елегазового вимикача виробництва Alstom типу GL-312F1

4. Строк виконання робіт: грудня 2021 р до грудня 2022 року.

5. Умови оплати: рекомендовано остаточний розрахунок за фактично виконані роботи з відтермінуванням платежу мінімум 30 календарних днів, бажано 60 календарних днів.

6. Технічні вимоги: зазначено у Додатку 3 до Запиту Оферт.

7. Критерій і методика оцінки: зазначено у Додатку 2 до Запиту Оферт.

8. Вимоги до формування ціни:

8.1. Ціна оферти повинна включати всі витрати, пов'язані з виконанням робіт, обов'язкові податки і платежі та розраховується відповідно до вимог щодо розрахунку договірної ціни (Додатки 1 та 3 до Запиту Оферт)

8.2. Замовник залишає за собою право скоригувати кількість та обсяги закуповуваних робіт в сторону зменшення при умові, що таке зменшення не призведе до погіршення якості робіт та не вплине на якість та повноту розроблюваної проектно-кошторисної документації.

8.3. Замовник залишає за собою право скоригувати кількість та обсяги закуповуваних робіт в сторону збільшення, але не більше 15% від обсягу закуповуваних робіт в грошовому еквіваленті за умови, що такі роботи технологічно пов’язані з закуповуваними та/або пропущені при складанні технічного завдання (завдання на проектування).

8.4. Замовник залишає за собою право провести додатковий запит щодо поліпшення умов Оферти, шляхом проведення процедури «Переторжка». Система забезпечує подачу Оферт під час переторжки по цінам, що не вищі тих, які зазначені в первісній Оферті чи в попередній переторжці.

9. Кваліфікаційні вимоги і умови підтвердження відповідності цим вимогам: наявність дозвільних документів (кваліфікаційних сертифікатів та ін.), які учасник торгів повинен надати разом з Офертою, вимоги до досвіду виконання аналогічних договорів, вимоги до кваліфікації персоналу, який буде залучатися до виконання робіт (Додаток 3 до Запиту Оферт).

10. Строк дії (дійсності) Оферти: зазначається учасником та має бути не меншим 45 кал.днів з дня подання Оферти.

11. Оферту необхідно подати за встановленою формою (Додаток 1 до Запиту Оферт) на фірмовому бланку підприємства з печаткою та підписом керівника підприємства.

12. Оферта направляється виключно на ЕТМ ДТЕК (https://tenders.dtek.com) в термін до 10:00 за Київським часом 06.12.2021 р.

13. Умови подання Оферт: Оферти, що надійшли після кінцевого терміну подачі Оферт та/ або без вищевказаних документів і не оформлені належним чином (не на фірмовому бланку підприємства, без підпису і печатки), розглядатися не будуть.

Формуючи оферту та додаткові документи (1 файл не більше 5 Мбайт) для завантаження на ЕТМ ДТЕК, Учаснику необхідно використовувати наступні формати архівування: ZIP, 7-ZIP (7z).

ПрАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» залишає за собою право не приймати до розгляду Оферти, які подані афілійованими та/або пов’язаними особами.

14. Вимоги до складу Оферти:

14.1. Замовник залишає за собою право звернутися до учасника торгів (формат електронний на  e-mail зареєстровану на ЕТМ та вказаний на бланку Оферти):

- з пропозицією про виправлення виявлених арифметичних та/або методологічних помилок.

14.2. Замовник залишає за собою право відхилити Оферту учасника у випадку не надання ним відповіді та/або документів протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання учасником запиту.

15. Технічна документація та додаткова інформація, яка не стосується оферти, може бути направлена на електронну адресу відповідальної особи за проведення процедури (e-mail) не пізніше 1 робочого дня після подачі Оферт.

16. Контактні дані осіб, відповідальних за проведення процедури:

  • З організаційних питань: Єлчієв Вадим, інженер 2 категорії відділу капітального будівництва, тел.: (095) 740-45-22, ел. пошта: Vadym.Yelchiiev@koe .vsei.ua
  • З технічних питань: Адамчук Олександр Миколайович,  інженер 2 категорії, тел.: (067) 230-14-53, ел. пошта:  Oleksandr.Adamchuk@koe.vsei.ua  

17. Порядок обробки запитів Учасників:

17.1. Учасник має право звернутись за роз’ясненням або подовженням строку подання Оферти. До розгляду приймаються запити, спрямовані е-mail відповідальних осіб, зазначених в п. 16 не пізніше ніж за 1 робочий день до закінчення строку подачі Оферт, і оформлені в письмовому вигляді (на фірмовому бланку з підписом та печаткою керівника підприємства). Про результати обробки отриманого в строк запиту Учасник буде сповіщений за допомогою е-mail/Системи протягом одного 1 робочого дня.

17.2. Запити, що надійшли пізніше зазначеного кінцевого строку або неналежно оформлені, можуть бути залишені без відповіді.

18. Порядок укладення Договору:

Учасник торгів зобов’язаний підписати Договір у строк не пізніше 30 календарних днів з моменту його отримання. Замовник залишає за собою право відмовитися від запропонованої Оферти у випадку не укладення договору  у встановлений строк.

19. Додатки до Запиту Оферт:

Додаток 1 – Форма «Оферта»

Додаток 2 – Критерії та методика оцінки оферт

Додаток 3 – Технічне завдання

Додаток 4 – Проект договору

Додаток 5 – Анкета учасника

20. Умови, за яких Оферта учасника може бути відхилена:

20.1. Оферта не відповідає вимогам Запиту Оферт;

20.2. Учасник торгів не відповідає кваліфікаційним вимогам;

20.3. Оферта не відповідає вимогам Додатку 3 Запиту Оферт;

20.4. Учасник торгів не погоджується з виправленням виявлених арифметичних/ методологічних помилок;

20.5. Учасник торгів не надав документи за письмовим/електронним запитом Замовника чи порушив строки їх подання.

20.6. Учасник не пройшов перевірку на благонадійність.

Дата окончания 06.12.2021 10:00
Категории ТМЦ Работы и услуги в области сбыта и передачи электроэнергии
Строительство, реконструкция, переоснощение, ремонт зданий и сооружений
РЕМОНТ ЭЛЕКТРООБОРУД И ЭЛ.МАШ
РЕМОНТ ВЫСОКОВОЛЬТНОГО ОБОРУДОВАНИЯ
Ответственное лицо ФИО: Єлчієв Вадим Сахібович
Контакты: 0960380360
Документация: Скачать (чтобы скачать необходимо авторизироваться)
Подача предложения
1. При проведении процедуры через сайт ЭТП подайте свою оферту в соответствии с требованиями к файлу - 1 файл не более 45мб, доступные форматы:
.doc , .docx, .xls, .xlsx, pdf, , jpg, .rar, .zip, .7z, *.tif
2. При проведении процедуры через SAP Sourcing подайте свое предложение в электронном виде перейдя по ссылкам
Cбор оферт завершен