Главная Инструкции Закупки и Продажи Регистрация Новости Гостевая
Логин/E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Авторизация
Регистрация

Впервые на сайте? Зарегистрируйтесь перейдя по ссылке ниже.

Регистрация
Обучение

Интерактивный электронный курс по использованию Электронной торговой площадки ДТЭК

Пройти курс

Информация о сборе оферт

Наименование сбора оферт ЧАО «ДТЭК КИЕВСКИЕ ЭЛЕКТРОСЕТИ»
Описание

Запит оферт на закупівлю робіт

1. Замовник: ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» проводить процедуру Запит Оферт, у зв’язку з чим запрошує Вас подати свою Оферту на закупівлю послуг зі страхування об’єктів нерухомості.

2. Предмет закупівлі: «Страхування об’єктів нерухомості, що належать ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та є предметом іпотеки за договором з  АБ «Південний»».

3. Місце надання послуг: м. Київ.

4. Строк надання послуг: у період з 01 січня 2022 –31 грудня 2022 включно – в обсягах визначених Технічною частиною (Додаток 3 до Запиту Оферт).

5. Умови оплати: визначено Додатком 1 до Запиту Оферт.

6. Технічні вимоги: зазначені у Додатку 3 до Запиту Оферт.

7. Критерій і методика оцінки: зазначені у Додатку 2 до Запиту Оферт.

8. Вимоги до формування ціни:

8.1. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати, пов'язані з наданням послуг, обов'язкові податки і платежі;

8.2. Замовник залишає за собою право скоригувати кількість та обсяги закуповуваних послуг в сторону зменшення при умові, що таке зменшення не призведе до погіршення якості послуг; 

8.3. Замовник залишає за собою право скоригувати кількість та обсяги закуповуваних послуг в сторону збільшення, але не більше 15% від обсягу закуповуваних послуг в грошовому еквіваленті за умови, що такі послуги технологічно пов’язані з закуповуваними та/або пропущені при складанні технічного завдання;

8.4. Замовник залишає за собою право провести додатковий запит щодо поліпшення умов Оферти, шляхом проведення процедури «Переторжка». Система забезпечує подачу Оферт під час переторжки по цінам, що не вищі зазначених в первісній Оферті чи в попередній переторжці.

9. Кваліфікаційні вимоги і умови підтвердження відповідності цим вимогам: визначено Додатком 3 до Запиту Оферт.

10. Строк дії (дійсності) Оферти не менше 45 кал. днів з дня подання Оферти.

11. Оферту необхідно подати за встановленою формою (Додаток 1 до Запиту Оферт) на фірмовому бланку підприємства з печаткою та підписом керівника підприємства.

12. Оферта направляється виключно на ЕТМ ДТЕК (https://tenders.dtek.com) в строк   до 13:00 за Київським часом  07.12.2021.

13.Умови подання Оферт: Оферти, що надійшли після кінцевого строку подачі Оферт та/ або без вищевказаних документів і не оформлені належним чином (не на фірмовому бланку підприємства, без підпису і печатки), розглядатися не будуть.

Замовник залишає за собою право не приймати до розгляду Оферти, які подані афілійованими та/або пов’язаними особами.

14. Вимоги до складу Оферти:

14.1.      Замовник залишає за собою право звернутися до учасника торгів (формат електронний на e-mail зареєстровану на ЕТМ та вказаний на бланку Оферти):

- з пропозицією про виправлення виявлених арифметичних та/або методологічних помилок.

14.2.Замовник залишає за собою право відхилити Оферту учасника у випадку не надання ним відповіді та/або документів протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання учасником запиту.

15.Технічна документація та додаткова інформація, яка не стосується цінової пропозиції, може бути направлена на електронну адресу відповідальної особи за проведення процедури (e-mail: LikhovodovaNI@dtek.com) не пізніше 1 робочого дня після подачі Оферт.

16. Контактні дані особи, відповідальної за проведення процедури:

  • З організаційних питань та проведення процедури: Лиховодова Н.І.,  провідний фахівець  відділу з закупівлі робіт та послуг,  кошторисному забезпеченню, тел. (044) 207-64-87, e-mail: LikhovodovaNI@dtek.com;
  • З технічних питань: Конопліна Н.В., головний фахівець Департаменту з фінансового планування та контролю відділу з управління поточною ліквідністю, тел. (044) 523-46-04, e-mail: KonoplinaNV@dtek.com.

17. Порядок обробки запитів Учасників:

17.1. Учасник має право звернутись за роз’ясненням або подовженням строку подання Оферти. До розгляду приймаються запити, спрямовані е-mail відповідальної особи з організаційних питань згідно п. 16 не пізніше ніж за 1 робочий день до закінчення строку подачі Оферт, і оформлені в письмовому вигляді (на фірмовому бланку з підписом та печаткою керівника підприємства). Про результати обробки отриманого в строк запиту Учасник буде сповіщений за допомогою е-mail протягом одного 1 робочого дня.

17.2. Запити, що надійшли пізніше зазначеного кінцевого строку або неналежно оформлені, можуть бути залишені без розгляду/відповіді.

18. Порядок укладення Договору:

Учасник торгів зобов’язаний підписати Договір у строк не пізніше 15 календарних днів з моменту його отримання. Замовник залишає за собою право відмовитися від запропонованої Оферти у випадку не укладення договору  у встановлений строк.

19. Додатки до Запиту Оферт:

Додаток 1 – «Форма «Оферта»;

Додаток 2 – «Критерії та методика оцінки Оферт»;

Додаток 3 – «Технічна частина»;

Додаток 4  -  «Комплаєнс-анкета для юридичної особи»;

Додаток 5 – «Загальні відомості про учасника».

20. Умови, при яких Оферта учасника може бути відхилена:

20.1. Оферта не відповідає умовам, визначеними вимогами Запиту Оферт.

20.2. Учасник торгів не відповідає кваліфікаційним вимогам.

20.3. Оферта не відповідає вимогам Технічної частини/кваліфікаційним критеріям згідно Додатку 3 до Запиту Оферт.

20.4. Учасник торгів не погоджується з виправленням виявлених  арифметичних/ методологічних помилок.

20.5. Учасник торгів не надав зворотного зв’язку/документи за письмовим/електронним запитом Замовника у встановлені строки.

Дата окончания 07.12.2021 13:00
Категории ТМЦ Услуги страхования, консультационные и социальные услуги
УСЛУГИ СТРАХОВАНИЯ
Ответственное лицо ФИО: Лиховодова Наталия Ивановна
Контакты: 207-64-87
Документация: Скачать (чтобы скачать необходимо авторизироваться)
Подача предложения
1. При проведении процедуры через сайт ЭТП подайте свою оферту в соответствии с требованиями к файлу - 1 файл не более 45мб, доступные форматы:
.doc , .docx, .xls, .xlsx, pdf, , jpg, .rar, .zip, .7z, *.tif
2. При проведении процедуры через SAP Sourcing подайте свое предложение в электронном виде перейдя по ссылкам
Cбор оферт завершен