Главная Инструкции Закупки и Продажи Регистрация Новости Гостевая
Логин/E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Авторизация
Регистрация

Впервые на сайте? Зарегистрируйтесь перейдя по ссылке ниже.

Регистрация
Обучение

Интерактивный электронный курс по использованию Электронной торговой площадки ДТЭК

Пройти курс

Информация о сборе оферт

Наименование сбора оферт ЧАО «ДТЭК КИЕВСКИЕ ЭЛЕКТРОСЕТИ»
Описание

Запит оферт

1. Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» проводить процедуру Запит оферт, в рамках чого пропонуємо Вам надати свою Оферту на виконання робіт:  «Ремонт будівельної частини трансформаторних підстанцій (ТП) 10/0,4 кВ та розподільчих пунктів  РП 10 кВ ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

2. Предмет закупки:   Ремонт будівельної частини трансформаторних підстанцій (ТП) 10/0,4 кВ та розподільчих пунктів  РП 10 кВ ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 3. Місце виконання робіт: будівлі трансформаторних підстанцій (ТП) 10/0,4 кВ та  розподільчих пунктів  РП 10 кВ ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

4. Термін виконання робіт: до 31.12.2020 року.

5. Умови оплати: аванс у  розмірі  30% від вартості Договору. Остаточний  розрахунок по факту виконання робіт з відтермінуванням платежу min. 30 к/д рекомендовано 60 к/д.

6. Технічні вимоги: роботи виконуються з матеріалів підрядника. Всі матеріали, закладені в кошторисній документації, повинні бути детально розписані (вказати виробника, повне маркування, всі можливі розміри). Гарантійний термін на виконані Підрядником роботи встановлюється з моменту підписання Замовником та Підрядником Актів приймання виконаних будівельних робіт (форма №КБ-2в) та Довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форма №КБ-3) і становить 10 років.

7.   Критерій і методика оцінки: зазначені у Додатку 6 до Запиту Оферт.

8. Вимоги до формування ціни: ціна пропозиції повинна включати всі витрати на транспортування, навантаження, розвантаження, митні збори, страхові витрати, податки (включаючи ПДВ). Ціна повинна бути сформована у відповідності з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1-2013 року.  Договірна ціна, локальний кошторис, відомість ресурсів до договірної ціни  додаються у форматі Microsoft Excel виконані у програмному комплексі «Будівельні технології – Кошторис». Розмір кошторисної заробітної плати для розряду 3,8  розраховується у  відповідності до  наказу від 27.07.2018 № 196 Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства.

Замовник залишає за собою право скоригувати об’єми робіт в сторону зменшення при умові, що таке зменшення не приведе до погіршення якості робіт і не порушить технологію їх виконання.

Замовник залишає за собою право скоригувати об’єми робіт в сторону збільшення, але не більше 15% від обсягу  робіт в грошовому вимірі при умові, що такі роботи  технологічно зв’язані з роботами за якими проводиться закупівля, або пропущені при складанні ТЗ (Дефектного акту).

Замовник залишає за собою право провести додатковий запит- переторжку  по поліпшенню умов оферти. Система забезпечує подачу оферт під час переторжки по цінах, які не вище заявленої в першочерговій  оферті, або в першій переторжці.

9. Кваліфікаційні вимоги та умови погодження відповідним даним вимогам:

Необхідно надати копію ліцензії на право виконання відповідного виду підприємницької діяльності, а також дозвіл на виконання робіт з підвищеної безпеки (роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В (до 10Кв), роботи, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту; зварювальні, газополум’яні роботи); довідки про наявність відповідного обладнання, матеріально-технічної бази и нематеріальних активів; довідки про наявність робітників відповідної кваліфікації.

10. Замовник залишає за собою право не приймати до розгляду оферти надані афілірованими  чи пов’язаними особами.

11. Термін дії (дійсності)  оферти:   не менше 45 днів.

12. Оферту необхідно надати в установленій формі (Додаток№3) на бланку підприємства з печаткою і підписом керівника підприємства. 

13. Умови подачі оферт: оферти, які надійшли після закінчення кінцевого терміну подачі оферт, або вищевказаних документів  і неоформлені належним чином ( не фірмовому бланку підприємства, без підпису і печатки) до розгляду не приймаються. Замовник залишає за собою право не приймати до розгляду оферти афілійованими  чи зв’язаними особами.

14. Замовник залишає за собою право  звернутись письмово до Учасника торгів: за наданням додаткових документів для оцінки його кваліфікації (статуту, довідки про відсутність заборгованості по податках, баланс і звіт про фінансові результати); з пропозицією про виправлення арифметичних  або методологічних помилок.

15. Замовник залишає за собою право відхилити оферту Учасника в разі ненадання ним відповідіх документів  протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання Учасником запиту.

16. Технічна документація,  додаткова інформація, яка не стосується цінової пропозиції, може бути направлена на Email: DmytriienkoNan @dtek.com

17. Контактні дані відповідальних співробітників:

По організації і проведенню процедури: Дмитрієнко М.А. – провідний інженер відділу з нагляду експлуатації та ремоту будівель та споруд, департамент з виробництва, e-mail: DmytriienkoNan @dtek.com тел.: 044 -523- 46-12;  по технічних питаннях Захарченкр Є.О. -  інженер відділу з нагляду експлуатації та ремоту будівель та споруд, E-mail: ZakharchenkoEA@dtek.com   тел.: 044-523-48-42

Та провідний  інженер відділу з нагляду експлуатації та ремоту будівель та споруд E-mail: BogdanAN@dtek.com тел. 044-523-48-42

18. Додатки до Запиту оферт:

          Додаток 1 – Дефектний акт  на ремонт ТП та РП   №1   від 08.01.2020р.

          Додаток 2 - Технічне завдання

                            Додаток 3 - Зразок оферти

                            Додаток 4 - Проект договору

                            Додаток 5 - Аркуш оцінки організації, типові обов'язки та неприпустимі порушення

                            Додаток 6 - Критерії і методика оцінки оферт

 

            Керівник департаменту з виробництва

            ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»                                            І.Г.Богдан

Дата окончания 20.01.2020 14:30
Категории ТМЦ Строительство, реконструкция, переоснощение, ремонт зданий и сооружений
Ответственное лицо ФИО: Дмітрієнко М.А.
Контакты: 207-64-80, 523-46-12
Документация: Скачать (чтобы скачать необходимо авторизироваться)
Подача предложения
1. При проведении процедуры через сайт ЭТП подайте свою оферту в соответствии с требованиями к файлу - 1 файл не более 5мб, доступные форматы:
.doc , .docx, .xls, .xlsx, pdf, , jpg, .rar, .zip, .7z, *.tif
2. При проведении процедуры через SAP Sourcing подайте свое предложение в электронном виде перейдя по ссылкам
Cбор оферт завершен