Главная Инструкции Закупки и Продажи Регистрация Новости Гостевая
Логин/E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Авторизация
Регистрация

Впервые на сайте? Зарегистрируйтесь перейдя по ссылке ниже.

Регистрация
Обучение

Интерактивный электронный курс по использованию Электронной торговой площадки ДТЭК

Пройти курс

25.06.2019

Про виробничі випробування ЗІЗ

Шановні постачальники!

Згідно технічних вимог на закупівлю спецодягу, спецвзуття і інших засобів індивідуального захисту (далі - ЗІЗ) підприємствам, що знаходяться в управлінні дирекції по генерації електроенергії ДТЕК Енерго, розглядаються ЗІЗ що відповідають технічним вимогам Стандарту «Вимоги до засобів індивідуального захисту працівників, підприємств генерації електроенергії» і що мають не менше двох позитивних відгуків «Актів про результати виробничого випробування зразків засобів індивідуального захисту» з відокремлених підрозділів ТОВ ДТЕК СХІДЕНЕРГО, АТ ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО, АТ ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО та ТОВ ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС.
Повідомляємо Вас, що, в рамках підготовки до річних конкурсних торгів IV квартал 2019р. - I-III квартали 2020р. для участі у наступних торгах, необхідно заново провести виробничі випробування продукції, яку Ви будите пропонувати в рамках конкурсних торгів, з урахуванням технічних вимог до Товару (додатки до листа) та нових технічними вимогами ДСТУ.
У разі, якщо ЗІЗ упродовж 2018-2019 років поставлялися на відокремлені підрозділи за заявленими технічними вимогами до засобів індивідуального захисту працівників (додатки до листа) і цю відповідність було підтверджено державними сертифікаційними органами, Ви маєте можливість письмово звернутися на підприємство, куди здійснювались поставки, з проханням надати «Акт про результати виробничого випробування зразків засобів індивідуального захисту» на найменування тих ЗІЗ які застосовувалися працівниками в умовах промислового носіння.
Доводимо до Вашого відома, що терміни проведення випробувань встановлено: спецодяг, спецвзуття -3 місяці в сезон; інші ЗІЗ - 1 місяць.
Надалі до розгляду, при участі в конкурсних торгах, братимуться до уваги результати виробничих випробувань ЗІЗ «Акт про результати виробничого випробування зразків засобів індивідуального захисту» за період 2018-2019 років.
З питаннями про проведення виробничих випробувань нових зразків ЗІЗ Ви маєте можливість звертатися до працівників відділу охорони праці відокремлених підрозділів ТОВ ДТЕК СХІДЕНЕРГО, АТ ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО, АТ ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО та
ТОВ ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС або до провідного фахівця відділу з охорони праці департаменту по охороні праці і промислової безпеки дирекції по генерації електроенергії Ковригіної Марини Євгеніївни за телефонами (044) 290 10 30
моб. 050 347 50 23 або по електронній пошті KovryginaME@dtek.com
 

Додаток (zip 9,89 MB)
посмотреть скачать

< предыдущая следующая > вернуться к списку новостей